Naši Slávisté nezvládly duel s Šumperkem

15. 11. 2010  se konala
vysoká porážka na závěr.....

FK SLAVIA ORLOVÁ LUTYNĚ-SAN ŠUMPERK 0:5 (0:1)

Zbytečně vysoká porážka na závěr podzimu přišla proti celku Šumperka.Zpočátku to tak ovšem vůbec nevypadalo.Ve 3 minutě sice Četba střílí,ale Szarowski si z jeho střelou poradil.V 7 minutě střílí Pobucký a hosté vedou 0:1.V 18 minutě Urban hlavičkuje pouze do tyče.Ve 25 minutě Kopel hlavičkuje jeho pokus brankář lapil.Ve 29 minutě do třetice hlavička tentokrát Hrdiny po rohu jde jen těsně nad.Ve 43 minutě nedal Urban penaltu.V 51 minutě střílí Urban vedle branky.V 63 minutě vystřelil hodně nad branku Tomáš Věčorek.V 66 minutě špatně vyběhl Szarowski a Četba ho obstřelil 0:2.V 73 minutě vběhl do rozhozené obrany Pobucký a střelo od tyče zvýšil již na 0:3.V 75 minutě neudržel nervy na uzdě Krčmařík a hrubým faulem připravil o míč hráče Šumperka a byl vyloučen.V 77 minutě vyběhnuvšího Szarowského přelomoval Pobucký a zvýšil na 0:4.V 85 minutě prudce vystřelil Navrátil a ukončil tak trápení Orlové na skore 0:5.

Sestava Orlové:
Szarowski-Hrdina-Šebek-Kosňovský(78.Papuga)-Urban-Kopel(46.Skácelík)-Kadlčák-Bajzáth-Jatagandzidis(82.Holub)-Krčmařík-Věčorek Tomáš.
Trenér:Kročil Čestmír

Sestava Šumperka:
Kameník-Hruda-Szocs(82.Růžička)-Navrátil-Opravil(78.Galvan)-Skopal-Mlýnař(66.Krcho)-Horák-Pobucký-Čemba-Pinkava.
Trenér:Strnad Petr

Rozhodčí:Gloser-Mrázek-Hanák
Delegát:Valošek
85 diváků,žk:3/3(Kadlčák,Bajzáth,Věčorek Tomáš-Hruda,Pinkava,Szucs,čk:75.Krčmařík,rohy:3/6.